Interviews op het oude complex

31 juli 2022Jordy Boutier

Het slotfeest zal uiteraard veel lachen zijn, maar we willen de avond ook herinneringen ophalen. Daarom ben ik op zoek naar (oud)leden die minimaal 10 jaar lid zijn geweest van ons Leidsche Boys. Je wordt verwacht op dinsdag 23 augustus 2022 in de middag. Het exacte tijdstip krijg je t.z.t. nog door. Met ons oude complex als decor nemen wij een kort interview met je af. Een aantal vragen die je kan verwachten:

  • Hoe ben je bij Leidsche Boys terechtgekomen?
  • Kun je Leidsche Boys in een aantal woorden omschrijven?
  • Wat heeft Leidsche Boys voor jou betekend?
  • Wat doet het met je dat Leidsche Boys er niet meer is?

Ik ben op zoek naar minimaal 5 kandidaten die het leuk vinden hieraan bij te dragen. Na het opnemen van de beelden zal ik deze monteren tot een mooie video. Deze zal als eerste ten tonele verschijnen tijdens het slotfeest. Later wordt deze gedeeld en vereeuwigd.

Lijkt dit je leuk? Neem dan contact op.

Tijdens het interview zorg ik voor een koude (groene) versnapering.. 🍺

1 reactie

Plaats een reactie